Najnowsza realizacja MD Studio

Zobacz wszystkie realizacje

Remonty i adaptacje

Od 2000 roku, w którym powstało MDstudio, zajmujemy się wykańczaniem wnętrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej. Przez lata swojej działalności stworzyliśmy brygadę pracowników, która jest w stanie solidnie, dokładnie oraz szybko wykonać wszelkie prace związane z adaptacją pomieszczeń.

Rzetelność – zajmując się kompleksowym realizowaniem powierzonych nam zleceń nie pozwalamy sobie, aby coś poszło nie tak. W naszej firmie nie znajdziecie Państwo konfliktów między wykonawcami poszczególnych etapów budowy – każda osoba uczestnicząca w realizacji jest zatrudniona w naszej firmie i każda odpowiada za pracę innych pracowników jak za swoją. Nawet, gdy zawiedzie projekt możecie Państwo być pewni, że ewentualne pomyłki zostaną wychwycone i skorygowane przed wykonaniem prac.

Solidnie i dokładnie – znaczy bez zmartwień – Nad całym procesem wykańczania wnętrza, pracami instalacyjnymi, dostawą asortymentu oraz pracami stolarskimi zawsze czuwa wyznaczony koordynator. Dzięki temu każdy poszczególny element prac jest przemyślany i wykonywany w odpowiednim czasie. Nasz pracownik pozostaje zawsze w Państwa pełnej dyspozycji, aby pomóc, doradzić czy odpowiedzieć na ewentualne pytania, rozwiać wątpliwości.

Wykonujemy prace z zakresu:

Projektowanie:

Instalacje:

Usługi budowlane: