Najnowsza realizacja MD Studio

Zobacz wszystkie realizacje

Produkcja mebli

Powstanie naszej własnej stolarni spowodowała sytuacja na rynku. Wielu naszych klientów pragnęło wykonać różnego typu zabudowy w wykańczanych właśnie lokalach, ale ich wykonawcy albo byli zbyt drodzy, albo jakość ich usług nie była zadowalająca. Często zdarzało się również, że o ile znalezienie wykonawcy kuchni nie stanowi problemu, to znaleźć stolarnię, która wykona również drzwi, stół, łóżko czy komodę graniczy z cudem.

Tworząc wnętrze bardzo często używa się tych samych materiałów na różne powierzchnie – fronty szafek, panele ścienne, drzwi czy innego typu zabudowy. W naszej stolarni jesteśmy w stanie sprostać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Nasze realizacje są zawsze dopracowane pod względem jakościowym, technicznym i wytrzymałościowym dzięki stałemu nadzorowi wykwalifikowanych technologów w czasie produkcji.

Odkąd powstała nasza stolarnia, a był to rok 2004, wyprodukowaliśmy setki najróżniejszych zabudów i mebli wolnostojących. Nasza produkcja jest wyłącznie indywidualna – nie tworzymy serii mebli i nie sprzedajemy ich w salonach. Każde zamówienie jest inne – unikalne, jak potrzeby naszych Klientów.